Jönköpings kommunförening

Årskurs F-6

 

Anna och Alfred Dalinskolan F-9

Rektorsexpedition 036 – 10 66 21

Lokalombud

Lisa Nordin (2020)
E-post lisa.nordin@jonkoping.se
Arbete 036 – 10
Privat 036 –

Biträdande lokalombud

Magnus Ekelund (2020)
E-post magnus.ekelund@jonkoping.se
Arbete 036 – 10
Privat 036 –

Skyddsombud

Dan Palmér (2020)
E-post dan.palmer@jonkoping.se
Arbete 036 – 10 66 36
Privat 036 –

Biträdande skyddsombud

vakant
E-post @jonkoping.se
Arbete 036 – 10 66 36
Privat 036 –

 

__________________________________________

Attarpsskolan F-6 (2020)

Rektorsexpedition 036 – 10 65 29

Lokalombud

Åsa Palmér (2020)
E-post asa.palmer@jonkoping.se
Privat 070 –

Biträdande lokalombud

Mirjam Bromander (2020)
E-post mirjam.bromander@jonkoping.se

Skyddsombud

 

 

__________________________________________

Brodalens utbildningsenhet 1-6

Rektorsexpedition 036 – 10 63 75

Lokalombud

Lena Logan (2018)
E-post lena.logan@jonkoping.se
Arbete 036 – 10 36 17 (rektor)
Privat 036 –

__________________________________________

Barnarpsskolan 1-6

Rektorsexpedition 036 – 664 41

Lokalombud

E-post @jonkoping.se
Arbete 036 – 662 90
Privat 036 –

_____________________________

Bottnarydsskolan F-6

Lokalombud

Anna Zetterberg

E-post Anna.zetterberg2@jonkoping.se

Skyddsombud

Anna Zetterberg

se ovan

_____________

Egnahemsskolan F-2 (2018)

Rektorsexpedition 036 –

Lokalombud tillika skyddsombud

E-post
Arbete 036 – 10
Privat 036 –

Biträdande lokalombud

Sandra Esping (2018)
E-post sandra.esping@jonkoping.se
Arbete 036 – 10
Privat 036 –

__________________________________________

Ekhagsskolan 1-6  (2018)

Rektorsexpedition 036 – 10 64 26

Lokalombud (2018)

Maria Lindell
E-post maria.lindell1@jonkoping.se
Arbete 036 – 10 64 32
Privat 036 –

__________________________________________

Hisingstorpsskolan F-6 (2020)

Rektorsexpedition 036 –

Lokalombud

Pernilla Åsberg (2020)
E-post pernilla.asberg@jonkoping.se
Arbete
Privat 070-

Skyddsombud

Helena Sigblad (2018)
E-post helena.sigblad@jonkoping.se
Arbete
Privat 070-

__________________________________________

Hovslättsskolan F-6

Rektorsexpedition 036 – 10 37 61

Lokalombud

E-post @jonkoping.se
Arbete
Privat
Skyddsombud

E-post
Arbete 036-10 37 61
Privat
__________________________________________

Kålgårdens utbildningsenhet

Kålgårdsskolan Rektorsexp. 036 – 10 69 88

Lokalombud

E-post @jonkoping.se
Arbete 036 – 10 69 88
Privat 070-

E-post @jonkoping.se

Skyddsombud

E-post @jonkoping.se
Arbete 036-10 69 88
Privat

__________________________________________

Ljungarumsskolan F-6 (2018)

Rektorsexpedition F-6 036 – 10 61 19, 036 – 10 61 14

Lokalombud

E-post
Arbete 036 – 10
Privat 036 –

Skyddsombud

Sabina Claesson ( år 7-9)
E-post sabina.claesson@jonkoping.se
Arbete 036 – 10 61 34

__________________________________________

Månsarpsskolan F-6

Rektorsexp. 036 – 10 38 33

__________________________________________

Rosenlundsskolan F-6

Rektorsexpedition 036 – 10 63 52

Lokalombud

E-post @jonkoping.se
Arbete
Privat

Skyddsombud

Sofie Johansson (2019)
E-post sofie.johansson@jonkoping.se
Arbete 036 –

 

__________________________________________

Råslättsskolan 1-6

Rektorsexpedition 036 – 10 64 57, 036 – 10 23 85

Kontaktperson

E-post @jonkoping.se
Arbete 036 – 10
Privat 036 –

__________________________________________

Slättenskolan F-6

Rektorsexpedition 036 – 10 35 17

Lokalombud

E-post
Arbete 036 – 10
Privat 036 –

__________________________________________

Stensholmsskolan 1-6 (2019)

Rektorsexpedition 036 – 10 64 85

Lokalombud 

Sara Alm (2019)
E-post sara.alm@jonkoping.se
Arbetet 036-10 

Skyddsombud 

Lars Engstrand (2019)
E-post lars.engstrand@jonkoping.se
Arbetet 036-10 

__________________________________________

Södergårdsskolan 1-6

Rektorsexpedition 036 – 10 64 85

Lokalombud

E-post
Arbete 036 – 10
Privat 036 –

__________________________________________

Tabergsskolan F-5 (2019)

Rektorsexpedition 036 – 647 51, 036 – 10 24 29

Lokalombud

Alma Huric (2019)
E-post alma.huric@jonkoping.se
Arbete 036 –
Privat 036 –

Biträdande lokalombud

Linda Starby (2019)
E-post linda.starby@jonkoping.se
Arbete 036 –
Privat 036 –

Skyddsombud

Tord Eidering (2019)
E-post tord.eidering@jonkoping.se
Arbete 036-10 24 29
Privat 036 –

__________________________________________

Talavidsskolan 1-6 (2018)

Rektorsexpedition 036 – 10 61 53

Lokalombud 

Carina Lundberg (ht-18)?
E-post carina.lundberg@jonkoping.se
Arbete 036 – 10
Privat 070 –

Skyddsombud

E-post
Arbete 036 – 10 61 60
Privat 036 –

__________________________________________

Tenhultsskolan 1-6 (2018)

Rektorsexpedition 036 – 39 00 14

Kontaktperson/Lokalombud

Maria Carlsson (2018)
E-post maria.carlsson@jonkoping.se
Arbete 036 – 10 40 56
Privat 036 –

Kontaktperson/Skyddsombud

Lena Zetterlund (2018)
E-post lena.zetterlund@jonkoping.se
Arbete 036 – 10 40 56
Privat 036 –

__________________________________________

Torpaskolan 1-6  (2018)

Rektorsexpedition 036 – 10 63 75

Lokalombud (2018)

Cecilia Griph
E-post Cecilia.griph@jonkoping.se

Arbete 036 – 10
Privat 036 –

Skyddsombud

E-post @jonkoping.se
Privat 036 – 16 36 14

__________________________________________

Ölmstadskolan F-6 (2020)

Rektorsexpeditionen 036 – 10 24 22

Lokalombud

Mattias Pomphrey (2020)
E-post mattias.pomphrey@jonkoping.se

Biträdande lokalombud

Birgitta Johansson (2020)
E-post birgitta.johansson7@jonkoping.se

__________________________________________

Örserumsskolan 1-6 (2018)

Rektorsexpedition 036 – 10 24 22

Lokalombud

Erica Karlsson (2018)
E-post erica.karlsson2@jonkoping.se

Arbete 0390 – 333 15
Privat 036 –

Skyddsombud

E-post @jonkoping.se
Privat 036 –

__________________________________________

Österängsskolan 1-6

Rektorsexpedition 036 – 10

Lokalombud

Kajsa Dahlberg (2018)
E-post kajsa.dahlberg@jonkoping.se

Arbete
Privat 036 –

Skyddsombud

E-post @jonkoping.se
Privat 036 –

__________________________________________

__________________________________________

Gemensamma resursenheten

Rektorsexpedition 036 – 10

Lokalombud

Karolina Ekström (2018)
E-post karolina.ekstrom@jonkoping.se

Arbete
Privat 036 –

Skyddsombud

E-post @jonkoping.se
Privat 036 –

__________________________________________

Modersmålsenheten

Rektorsexpedition 036 – 10 62 52

Lokalombud

Ana Brana-Bergshjorth  (2019)
E-post ana.brana-bergshjort@jonkoping.se

Biträdande lokalombud

Antonia Wejdell (2019)
E-post antonia.wejdell@jonkoping.se

Skyddsombud

Tiina Olander (2019)
E-post tiina.olander@jonkoping.se

Skyddsombud

Fotios Theodossiou  (2019)
E-post fotios.theodossiou@jonkoping.se

 

__________________________________________